Radujte se s námi – máme pro Vás zcela novou generaci přístroje STATOGRAPH!

Radujte se s námi – máme pro Vás zcela novou generaci přístroje STATOGRAPH!

Zcela nový STATOGRAPH CM/CM+Flyer_STATOGRAPH CM+_CM_cz_PRINT

Klíčové vlastnosti našeho nového přístroje

 

 

 

 

Inovativní průvodce automaticky nastaví parametry Vylepšené filtry pro ještě kvalitnější zkoušení Připojení „Fieldbus“ pro jednoduchou integraci do řídicích systémů

Připraveno pro průmysl 4.0

Modul STATOGRAPH je již více než 50 let úspěšně používán při detekci povrchových vad dílů metodou vířivých proudů. Aby byla detekce trhlin ještě intuitivnější a snazší, vyvinula firma FOERSTER nový modul STATOGRAPH tak, aby byl připraven pro integraci do digitalizovaných výrobních prostředí.

STATOGRAPH® CM+ / CM

Kompaktní a robustní systém STATOGRAPH CM+ / CM je vybaven výkonným hardware a software, který zaručuje spolehlivou a rychlou kontrolu. Oba moduly STATOGRAPH jsou plně kompatibilní se síťovým připojením a lze je tedy ovládat pomocí tabletu nebo smartphone. Stav výrobní linky je možno kontrolovat kdekoliv a kdykoliv, což znamená, že v případě potřeby lze provést okamžitá opravná opatření. Zkušební parametry a další nastavení lze zaznamenat a nastavit za chodu.

STATOGRAPH CM+ je navíc vybaven rozměrnou dotykovou obrazovkou pro ještě snazší obsluhu. Modul STATOGRAPH CM je osazen na přístrojové skříní vícebarevnou LED diodou, která okamžitě informuje o stavu zkušebního zařízení.