FOERSTER TECOM

 

dsc_0003

HISTORIE FIRMY FOERSTER TECOM

Historie firmy FOERSTER TECOM začíná dne 1. 7. 1991, kdy firma INSTITUT DR. FOERSTER zakládá v Praze svou dceřinou společnost za účelem dalšího zkvalitnění a přiblížení svých služeb pro české a slovenské zákazníky. Navazuje tím na vynikající spolupráci se zákazníky z tehdejšího Československa, která se datuje již od počátku sedmdesátých let minulého století. Hlavním cílem firmy FOERSTER TECOM bylo již od samého počátku poskytování kvalitních komplexních služeb – tedy nejen prodeje výrobků firmy FOERSTER, ale i provádění servisu, kalibrací, instalací zkušebních zařízení, školení a poradenství v oblasti NDT.

Do nového tisíciletí vstoupila firma FOERSTER TECOM se záměrem rozšířit svou nabídku o zkušební metody, které se často kombinují s metodou vířivých proudů – hlavní zkušební metodou firmy FOERSTER.

Dalším mezníkem v historii firmy FOERSTER TECOM se tak stává rok 2001, kdy začíná spolupráce s firmou LAP (LASER APPLIKATIONEN) – specialistou na laserové měření rozměrů, tvaru a polohy.

Rok 2002 pak byl ve znamení začátku naší spolupráce s firmou KARL DEUTSCH – předním světovým výrobcem ultrazvukové zkušební techniky, magnetických práškových zkušebních zařízení a penetrantů.

Toto cílené rozšíření našeho programu nám umožňuje předkládat zákazníkům z České republiky a ze Slovenska ucelenou nabídku komplexních zkušebních zařízení pro kontrolu povrchových i vnitřních vad materiálu, záměny materiálu a pro měření rozměrů a tvaru zkoušených výrobků.

V současné době se firma FOERSTER TECOM soustřeďuje na další zkvalitňování svých služeb a na úspěšné uvádění nových výrobků na naše trhy. K posledním významným přírůstkům v nabídce našich služeb pak patří např. vybudování vlastního střediska dálkového servisu (přes internet nebo faxmodem) pro zkušební zařízení typu CIRCOGRAPH DS, DEFECTOMAT DS a MAGNATEST D, které umožňuje nejen prakticky okamžitý servis v případě problémů, ale také možnost „dálkového“ poradenství a pomoci např. při správném nastavování na novou zkušební úlohu.

Všechny naše kroky směřují a budou i v budoucnu směřovat k tomu, aby firma FOERSTER byla i nadále uznávaným lídrem v oblasti NDT a spolehlivým partnerem pro naše zákazníky.

Jak šel s námi čas:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mezinárodní strojírenský veletrh 2004

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mezinárodní strojírenský veletrh 2005

 

 

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mezinárodní strojírenský veletrh 2008